Whatsapp Destek Hattı: 0551 029 30 74

Borthe, Bosley Profesyonel Saç Boyası 60ml. (Orielsiz Sarıya Boyama Borthe 12.9 Borthe 12.1)

12,00 TL
16,00 TL
%25 İNDİRİM
Marka Borthe , Bosley
Ürün Açıklaması

Borthe, Bosley Profesyonel Saç Boyası 60ml. (Orielsiz Sarıya Boyama) Borthe 12.9 Borthe 12.1 Şimdi Stoklarda

Saçlarınızı orielsiz (oryelsiz) sarıya boyamak için ihtiyacınız olan boyaların bir tanesi Borthe 12.9 ve Borthe 12.1

Kullanım Talimatı 

Bosley 60 ml saç boyasını 60 ml oksidan krem ile karıştırınız. Kullanım talimatlarına dikkat ediniz. Uygun eldiven kullanınız. Boya öncesi şampuanlama yapmayınız. Metal kase kullanmayınız. Hassasiyet testi önerilir. Hassasiyet testi sonucunda alerji meydana gelirse uygulama yapmayınız. Karışım oranı 1:1.

Uygulama şekli;

İlk Uygulama: Daha açık bir ton için baş derisinden 2 cm ara bırakarak ince tutamlar halinde önce boylara ve uçlarına uygulayın ve boyayınız. Tam olarak yayılmış olmasına dikkat ediniz. 15 dakika bekleyiniz. Diplere uygulama yapınız ve 30 dakika daha bekleyiniz. Eğer istenen sonuç daha açık bir renk ise diplerin daha açık ve sıcak bir sonuç vereceğini göz önüne alarak boylara ve uçlara kullanacağınız oksidanı volümünün daha yüksek olmasına dikkat ediniz.

Daha koyu renge boyama: Diplerden ve uçlara doğru boyayınız. 30 dakika bekleyiniz.

Dip boyama: Önce diplere uygulama yapınız. 20 dakika bekleyiniz ve daha sonra boylara ve uçlara uygulama yapınız. 10 dakika daha bekleyiniz.

Durulama: Saçı ılık su ile iyice durulayınız.

Renk Seçimi: Renk seçimi yaparken saçta bulunan beyaz oranına dikkat etmelisiniz.

Sizde saçınızı boyatmak mı istiyorsunuz? Ya da bu düşünceye girip güveneceğiniz marka bulamıyor musunuz? Haklısınız. Neredeyse tüm boyalar saçlarda alerjik reaksiyon göstermekte ve saçlara da oldukça zarar vermektedir. Güvenmeme konusundan oldukça haklısınız. En iyi boyayı ararken en doğru yere geldiniz. Borthe saç boyası tam size göre. Oldukça zararsız neredeyse tam olarak doğal şekilde tasarlanmış ve faydalı yağlar ile bütünleştirilmiş olan boya saçlarınızı kökten uca renk farkı olmadan boyadıktan sonra, çok güzel bir şekilde beslemektedir.Borthe saç boyası ile saçlarınızı oryelsiz (orielsiz) sarıya boyayabilirsiniz. Bosley saç boyası ile sizde saçlarınızı riske atmayın ve onlar için en doğru karar olan bu boyayı tercih edin. Almak isterseniz internet üzerinden veya firmamızdan siparişini sağlayabilirsiniz. Saçlarınıza renk vermek isterken çok kötü sonuçlarla karşılaşmaktan korkuyorsunuzdur. Bu yüzden önünüze gelen her markaya güvenmemelisiniz. Ucuz diye kesinlikle kötü ürünler tercih edilmemelidir. Sizde sağlığınıza önem verin ve güzel olmak isterken daha kötü sonuçlar doğurup sizi sağlığınızdan edecek ürünlere itimat etmeyin. Derinizde oluşabilecek problemlere karşı da oldukça dikkatli olmalısınız.

Yorumlar
Yorum Yap