Whatsapp Destek Hattı: 0551 029 30 74

Dntl Total 3+1 Kombine Ağda Makinesi

300,00 TL
Marka DNTL Total
Stok Durumu Tükendi
Ürün Açıklaması

Dntl Total 3+1 Kombine Ağda Makinesi 

DNTL Total 3+1 Kombine Ağda Cihazı: 

Bu cihaz üçlü standlı kartuş ısıtıcı ile 800 Ml cezveli konserve ısıtıcının tek bir makinede toplanmış halidir. Diğer cihazlardan ayıran en büyük özelliği kartuş bölümü ile konserve bölümünü ayrı çalıştırabiliyorsunuz. Elektirik tasarrufu sağlar. Sadece kartuş yapacaksanız kartuş bölümünü düğmesinden açıyorsunuz. Konserve ağda kullanacaksanız konserve profesyonel ve kullanışlı bir üründür.bölümünü çalıştırıyorsunuz. 

Profesyonel kuaför salonları için oldukça ideal bir üründür. 

Aynı bir telsiz telefon gibi düşünebilirsiniz standın üstüne bıraktığınızda ağdayı ısıtmaya başlıyor aldığınızda içindeki rezistans sayesinde içindeki sıcaklığı 15 daikakaya kadar muhafaza ediyor. 

Üçlü kartuş ısıtıcının tekli kartuş ısıtıcıdan artıları; 

Üçlü kartuş haznesinin olması ne işe yarayacak tekli yetmezmi diyenler için eğer komple ağda yapmayı düşünüyorsunuz bacaklar kollar koltuk altı özel bölgeler 1 kartuş yetmeyecektir. Ağdanın yarısında kartuşunuz bitecek diğer kartuşu takıp 15-20 dakika erimesini bekleyeceksiniz. Cihazınız üçlü olursa bekleme sorununuz olmayacak aynı anda üç kartuşda sıcak olacaktır. 

Konserve haznesi; 800 gr konserve ısıtabildiğiniz gibi cihaz ile birlikte verilen metal ağda cezvesi sayesinde tablet ve kalıp ağdaları eritip kullanabilirsiniz. Cihazın üzerinde bulunan ısı ayar düğmesi sayesinde ağdayı istediğiniz kıvamda tutabilirsiniz. Sir Ağda makinesinde Kalite arayanlara, benim için 3 kuruş 5 kuruş daha pahallı olsun ama kaliteli birşey olsun diyenlere www.bakimliolmak.comolarak önereceğimiz marka DNTL Total ağda makineleridir. 

Neden DNTL Total ağda Makinesi; 

* Ağda makinesinde kullanılan plastik deriye temas ettiği için 1. sınıf sağlık açısından uygun plastikden olmalı. * Yanmayan plastik olmalı. Herhangi bir kısa devrede yanıp yangın çıkarmamalı. * İçerisinde kullanılan rezistans gerçekten tam otomatik olmalı ısıyı belli bir yere getirdikten sonra durmalı ısı düştüğünde tekrar çalışmalı. * 15 dakikada ağdayı sürülecek kıvama getirmeli. Kalitesiz ısıtıcılarda bu süre 45 daika 1 saati bulabiliyor. * Ürün 24 ay garantilidir. Garanti süresi boyunca arıza yaparsa bizimle iletişime geçiyorsunuz. Garanti belgesi ile birlikte cihazı karşı ödemeli olarak kargo ile gönderiyorsunuz. Cihazınız maksimum 1 hafta içinde çalışır vaziyette size ücretsiz kargo ile gönderiliyor. * Teflon kaplamalı konserve haznesi * Otomatik termostatlı * Her markaya uyumlu kolay takılıp çıkartılabilen yaylı kartuş mekanizması * Elektrik çarpmasına karşı 12 Volt * Dokunmatik kartuşlar

Yorumlar
Yorum Yap