Whatsapp Destek Hattı: 0551 029 30 74

Grand Profesyonel Keratin Şampuan - Saç Kremi - Keratin Set 500ml.

165,00 TL
225,00 TL
%27 İNDİRİM
Stok Durumu Son 15 Ürün
Ürün Açıklaması

GRAND PROFESYONEL KERATIN 500ML ŞAMPUAN

Grand Keratin şampuan, saçınızı kökten uca, içeriğinde ki keratin formülü ile beslemeye ve yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Renk koruyucu formülü ve içeriğinde ki keratin ve vitaminler ile saçlarınızın görünür biçimde güçlenmesine olanak sağlar. Saçlarınıza pürüzsüzlük kazandırırken kırılmaları azaltır, kırılarak dökülmeleri, elektriklenmeyi azaltır, canlılık, parlaklık ve esneklik kazandırır. Paraben ve sülfat içermez. Brezilya fönünün uzun ömürlü olmasında yardımcı olur.

GRAND PROFESYONEL KERATIN 500ML SAÇ KREMİ

“Grand Keratin Saç Kremi” zarar görmüş saçlar için mükemmel sonuçlar almanızı sağlar. Yıpranmış ve işlem görmüş saçınızı nemlendirir ve onarır. Brezilya Keratini uygulanmış saç için özel olarak geliştirilmiş bakım formülü ile saçınızın ihtiyacı olan onarımın sağlanmasına yardımcı olur. Sülfat ve Paraben içermez.

GRAND PROFESYONEL KERATİN 500ML

Brezilya Keratin uygulamasında İtalyan mucizesi “Grand Keratin” Grand Keratin’i “Grand Keratin Şampuanı” ile yıkamadan önce uyguladığınızda saç foliküllerinde bulunan tortu ve artıklardan arındırmış olursunuz. Grand Keratin formülünde sülfat ve paraben yoktur.

Yorumlar
Yorum Yap