Whatsapp Destek Hattı: 0551 029 30 74

Sortick Profesyonel Keratin Kompleksi 1000ml.

164,90 TL
210,00 TL
%21 İNDİRİM
Marka Sortick
Ürün Açıklaması

KERATİN TEDAVİSİ 1000 ml (Formül% 8) 

Orta doğu ve Latin tip saçları düzeltmenin en iyi yoludur. PURE KERATIN tedavisi kuru ve yıpranmış saçları doğal bir parlaklık vererek canlandırır ve aydınlatır. Bu güzellik iksiri ipeksi bir sonuç için saç gövdesini ve köklerini yumuşatır. 

1. Saçı eşit parçalara ayırın ve düzleştirici kremi saç kökünden ucuna uygulayın. İnce uçlu bir tarak ile saça eşit şekilde yayın. 30 ile 40 dakika arasında bekletin 

2. Saça fön makinesi ile düz fön çekin ve saç maşası ile güçlendirin. 

3. Saçı iyice durulayın. 

4. Saç maskesini uygulayın ve 5 dakika bekletin. 

5. Saçı kökten uca olacak şekilde fön makinesi ile kurutun. 

Uyarı: Direkt ısı ve güneş ışığından uzak tutun. Harici kullanım içindir. Ürün yutulmamalıdır, ağız ile temasından kaçınınız, ağız ile temas halinde bol su ile ağzınızı temizleyin ve durulayın, sonrasında hemen doktorunuza tıbbi yardım hakkında danışın.

 

Bakımsız Asla Diyen Kadınlar Buraya
Keratin cildinizin, saçlarınızın ve tırnaklarınızın tamamını oluşturmakta olan bir protein türüdür. Keratin aslında iç organlarda ve bununla beraber de salgı bezlerinde de bulunabilmektedir. Vücudumuzun diğer ürettiği hücrelerle çeşitli hücrelerle kıyaslandığında, yırtılmaya ve çizilmeye dayanıklı olan, koruyucu protein yanında yer almaktadır. Keratin, birçok hayvanın tüylerini, boynuzlarını ve yünlerinin tamamından elde edilebilmekte ve saç bakımlarında da keratin bakım olarak bir bileşen şeklinde satılabilmektedir. Saf keratin, saçların temel yapı taşı olarak bulunduğu için bazı insanlar keratin takviyeleri konusuna çok sıcak bakıp bu tedavilerin saçı da çok iyi beslediğine inanmaktadırlar. Bu yüzden de keratin bakımı da halk arasında çok tercih edilmekte olan işlemlerdendir. Keratin seti olarak öncesi sonrası bakımı tamamıyla yapıldığında alınacak olan verimin hızlandığı ve daha uzun süre kalıcı sonuçlar doğurduğu belirtilmektedir. Çünkü keratin çoğu saç bakımı ürününde de bulunduğu üzere saçlara sağlanacak bakım konusunda oldukça etkilidir. Saçları için doğal keratin kullanmakta olan kişiler saçlarındaki yumuşaklığı da anlayabilmektedirler.

 

Yorumlar
Yorum Yap