Whatsapp Destek Hattı: 0551 029 30 74

Sortick Rebirth 1 1000ml.

900,00 TL
Marka Sortick
Ürün Açıklaması

Sortick Rebirth 1  1000ml. 

Saç korteksinin dokusuna güçlendirici etki sağlar. Profesyonel kullanım içindir. 

Kullanımı; 

Saç açma işlemi için: toz açıcı ve activator karışımını tamamlayıp her 50 gr toz açıcı miktarına 10 ml Sortıck REBİRTH 1 ilave ediniz. 

Boyama işlemi için; saç boyasını, activator ile karışımını hazırlayınız ve her 60 gr. boya miktarına 6 ml Sortıck REBİRTH 1 ilave ediniz . Açıcı boya renklerinde ise (12.0 vb.) 60 gr. boya için 9 ml Sortıck REBİRTH 1 ilave ediniz. 

Uyarılar: Talimatlara uygun olarak kullanın. Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza edin. Gözlere temas ettirmeyin. Temas halinde soğuk su ile bolca yıkayın. Serin ve ışık olmayan yerde muhafaza edin. Uygulama yaparken, uygun eldiven kullanın. Yanlızca profesyonel kullanım içindir. 

 

  ▶  Iso 9001:2015 Belgesi

  ▶  GMP Sertifikası 

 

 

Bakımsız Asla Diyen Kadınlar Buraya
Keratin cildinizin, saçlarınızın ve tırnaklarınızın tamamını oluşturmakta olan bir protein türüdür. Keratin aslında iç organlarda ve bununla beraber de salgı bezlerinde de bulunabilmektedir. Vücudumuzun diğer ürettiği hücrelerle çeşitli hücrelerle kıyaslandığında, yırtılmaya ve çizilmeye dayanıklı olan, koruyucu protein yanında yer almaktadır. Keratin, birçok hayvanın tüylerini, boynuzlarını ve yünlerinin tamamından elde edilebilmekte ve saç bakımlarında da keratin bakım olarak bir bileşen şeklinde satılabilmektedir. Saf keratin, saçların temel yapı taşı olarak bulunduğu için bazı insanlar keratin takviyeleri konusuna çok sıcak bakıp bu tedavilerin saçı da çok iyi beslediğine inanmaktadırlar. Bu yüzden de keratin bakımı da halk arasında çok tercih edilmekte olan işlemlerdendir. Keratin seti olarak öncesi sonrası bakımı tamamıyla yapıldığında alınacak olan verimin hızlandığı ve daha uzun süre kalıcı sonuçlar doğurduğu belirtilmektedir. Çünkü keratin çoğu saç bakımı ürününde de bulunduğu üzere saçlara sağlanacak bakım konusunda oldukça etkilidir. Saçları için doğal keratin kullanmakta olan kişiler saçlarındaki yumuşaklığı da anlayabilmektedirler. 

Yorumlar
Yorum Yap