Whatsapp Destek Hattı: 0551 029 30 74

Whal Magic Clip Saç Kesme Makinesi

850,00 TL
Marka Permasharp
Stok Durumu Son 15 Ürün
Ürün Açıklaması

AÇIKLAMA 

Magic Clip Cordless Kablolu-Kablosuz Saç Kesme Makinesi 

Profesyonel Hafıza etkisinin (tembel pil etkisinin) görülmediği yüksek verim ve uzun ömre sahip lityum-iyon pil. 90 dakika çalışma süresi ve 120 dakika şarj süresi. Sağlam tahrik sistemi daha tutarlı saç kesimine imkan sağlar. 

Ergonomik 

Daha kolay tutuş için hafif ve kablosuz tasarım ve Wahl® kablolu tıraş makinesinin mükemmel saç kesim kalitesi. 

Krom Bıçak 

Kademeli dişlere sahip bıçak, daha hızlı besleme ve en iyi harmanlama özellikleri sunar. Krom kaplı “Crunch” bıçak teknolojisi ile daha pürüzsüz kesim imkanı sağlanır. 

Premium Ray 

Güvenli takış teknolojisiyle tarafların bıçaklara daha iyi oturması sağlanır. 

Teknik Özellikler 

Motor: DC motor, 5500devir/dakika 

Elektrik prizine takılı çalışma süresi : Sürekli çalışma 

Pille çalışma süresi : 90 dakika, 

Li-Ion Pil şarj süresi:120 dakika 

Bıçak seti: Bıçak ayar kollu sabit krom bıçak . 

Kesim Uzunluğu: 0.8-2.5 mm 

Kesim Genişliği: 40mm 

Kablo uzunluğu: 2.4m 

Ağırlık: 290g 

Bataryanın Şarj Edilmesi 

*Fişli besleme bloğunun cihaz bağlantı fişini şarj bloğunun duyuna takın. *Cihaz, fişli besleme bloğu ile şarj amaçlı olarak direkt şekilde de bağlanabilir. *Fişli besleme bloğunu prize bağlayın. *Açma/Kapama şalteriyle cihazı kapatın. *Cihazı şarj bloğuna oturtun ya da doğrudan fişli besleme bloğuna bağlayın. 

Temizlik ve Bakım 

*Her türlü bakım ve temizleme işlerinden önce fişi prizden çıkarınız. *Cihazı suya batırmayın. *Temizlik fırçasını kullanarak saç artıklarını cihazın kesme takımından temizleyin. *Cihazı sadece yumuşak, gerekirse hafif nemli bir bezle silin, çözücü ve ovucu maddeler kullanmayın. *Cihazın kesme performansının iyi ve kalıcı olması için kesme takımının sık sık yağlayın. *Kesme takımına yetersiz bakım yapılırsa, çalışma süresi ciddi oranda kısalabilir. 

Güvenlik 

*Kullandıktan sonra muhakkak açma/kapama şalteriyle cihazı kapatın ve elektrik fişini çekin. *Su veya diğer sıvılarla temastan mutlaka kaçının. *Saç kesme makinesini sadece kapalı iken dalgalı akım (AC) prizine takınız. *Elektrik kablosunu cihazın etrafına sarmayın. *Aleti çocukların ulaşamayacağı şekilde muhafaza ediniz. *Cihaz, koruyucu izolâsyon ve parazit giderici tertibata sahiptir. *Cihazı 0°C altında veya +40°C üstündeki sıcaklıklara uzun süre maruz bırakmayın. Direkt güneş ışınlarından kaçının. *Cihaz, 2004/108/EG sayılı elektromanyetik uyumluluk AB yönetmeliği ve 2006/95/EG sayılı alçak gerilim yönetmeliğinin istemlerini karşılar.

Yorumlar
Yorum Yap